Arkiva e etiketave: Biskota me stika. Pa sheqer të shtuar!

Biskota me stika. Pa sheqer të shtuar!

1.Parangrohni furrën në 200 gradë së bashku me tavën. 2.Në një procesor ushqimi grini imët stikat. 3.Shtoni më pas tërshërën, vezën dhe mjaltin. 4.Tani shtoni miellin dhe vajin.I përzieni mirë. 5.Merrni një lugë dhe filloni e formoni biskotat duke...