Arkiva e etiketave: Biskota me fara luledielli

Biskota me fara luledielli, super të shijshme!

1.Në një enë bashkoni miellin dhe fryrësin. Shtoni kripën, sheqerin, vajin dhe vezën. Punojeni mirë masën me duar. 2.Për ta punuar më mirë brumin shtoni ujë. 3.Punojeni sërish masën dhe më pas krijoni disa toptha të vegjël për biskotat....