Arkiva e etiketave: banane dhe kakao

Smoothie i mëngjesit me qumësht, banane dhe kakao

1.Përgatitja e smoothie-t është shumë e thjeshtë. 2.Mjafton t’i kombinoni të gjithë përbërësit në një blender dhe t’i trazoni për disa sekonda. 3.I shtoni edhe disa kuba akulli gjatë përzierjes. Shërbejeni nëpër gota dhe shijojeni! Ruaj Recetën