Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: bamje

Bamje me mish pule, një nga recetat më të...

1.Pulën pasi e keni pastruar, priteni në copa, krahët, kofshët dhe gjoksin në dy pjesë. 2.Në një tenxhere hidhni gjysmën e vajit të ullirit dhe hidhni qepën e prerë në kubik të vegjël. 3.Më pas shtoni dhe copat e...