Arkiva e etiketave: bagete

Bagetë e mbushur e mbushur me fasule, mish viçi...

1.Në një tigan gatuani qepët dhe 2 thelpi hudhër në pak vaj. 2.Pas pak minutësh, shtoni mishin e viçit të grirë, duke e ndarë atë me një lugë. 3.Shtoni brenda mishit pluhurin e specit djegës, qimnon, koriandër dhe miell....