Arkiva e etiketave: artrit

Benefitet shëndetësore të uthullës balsamike

Kemi folur shumë për benefitet dhe të mirat që sjell përdorimi i uthullës së mollës në kuzhinë, por  edhe uthulla balsamike nuk mbetet pas.  Uthulla balsamike tradicionale është një lloj italian i uthullës që është e trashë dhe kushton...