Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: arrë moskat

Tortë e kripur me djathë e qumësht për të...

Torta me djathë është ideale kur nuk dini se ç’të bëni me bukën e mbetur që është bërë e fortë dhe e thatë. Ja si mund të riciklohet ajo në një recetë të shijshme: Përbërësit: 10 feta bukë 250...