Arkiva e etiketave: arre moskat

Spinaq i skuqur me arrë moskat, mocarela dhe fara...

1.Pastroni spinaqin dhe priteni në copa mesatare. 2.Vendosni një tigan me pak gjalpë në zjarr. 3.Shtoni spinaqin, kripë, piper, arrë moskat dhe pak fara pishe. 4.Përziejini herë pas here për rreth 10 minuta.Hidheni në një pjatë për servirje. 5.Dekorojeni...