Arkiva e etiketave: Aplikoni këtë maskë natyrale dhe fytyra juaj do jetë e butë si një bebe!

Aplikoni këtë maskë natyrale dhe fytyra juaj do jetë...

Maskë e thjeshtë në kushte shtëpie, që ka aftësinë të largojë qelizat e vdekura, ta bëjë lëkurën më të butë dhe plot shkëlqim! Ja si ta realizoni: Përbërësit: 1 vezë ( e verdha) 1 lugë gjelle kos 1 lugë...