Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: aplikim

Kjo maskë për flokët jep efekt që ditën e...

Kombinimi i bananes me avokadon jo vetëm që është shumë i shijshëm, por ka një efekt të menjëhershëm në kurimin e flokëve tuaj. Bananet dhe avokadot janë përbërës hidratues dhe shumë ushqyes që mund të zvogëlojnë inflamacion dhe thatësinë...