Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: anticelulit

Si ta luftosh celulitin me kafe

Ky trajtim anticelulit kërkon vetëm tri përbërës: 2 lugë gjelle kafe 1 lugë gjelle vaj kokosi 1 lugë gjelle sheqer kaf Udhëzime: Në një enë bashkoni të tri përbërësit dhe i përzieni mirë. Filloni ta aplikoni në trupin tuaj...