Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: aleati më i lirë

Uthulla e mollës, aleati më i lirë, por efikas...

Kjo praktikë e thjeshtë mund të ndihmojë në largimin e njollave sipërfaqësore nga dhëmbët dhe vret bakteret në gojën tuaj! Çfarë ju duhet:  1 filxhan kafe uthull 1 filxhan kafe ujë Udhëzime:  Përzieni me një lugë të dyja lëngjet...