Arkiva e etiketave: A po e ushqeni trurin tuaj? Ja 7 ushqimet optimale që s’duhet t’i ndani

A po e ushqeni trurin tuaj? Ja 7 ushqimet...

Ushqimet më të mira për trurin tonë, janë ato të cilat janë të pasura me polifenole dhe yndyrna të shëndetshme. Kështu ato kanë veti të rrisin përqendrimin tonë dhe të përmirësojnë në maksimum funksionet esenciale të sistemit tonë nervor....