Arkiva e etiketave: 8 arsye pse duhet ta provoni këtë maskë natyrale me qershi

8 arsye pse duhet ta provoni këtë maskë natyrale...

Pse qershitë duhet t’i përdorim tek lëkura jonë? Sepse: Janë të pasura me antioksidantë Kanë veti anti-plakje Kanë veti antiinflamatore I japin shkëlqim lëkurës Eliminojnë njollat e lëkurës Janë të pasura në vitaminë A dhe C Përmbajnë vitaminë E...