Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: 7 arsye përse duhet ta masazhoni kokën me vaj kokosi

7 arsye përse duhet ta masazhoni kokën me vaj...

Masazhimi me duar i skalpit të kokës dhe me vaj të ngrohtë kokosi është një proces i thjeshtë, që kryhet në pak minuta. Për këtë punë të thjeshtë, ju mjafton 1 lugë gjelle vaj kokosi i lëngshëm. E rëndësishme...