Arkiva e etiketave: 3 gjëra që mund të bëni me domaten për një fytyrë të pastër si drita!

3 gjëra që mund të bëni me domaten për...

Pra, si mund të të ndihmojë domatja për një lëkurë të pastër? Hapi nr.1 Merrni një domate, lajeni mirë dhe e prisni përgjysmë. Hapi nr.2 I shtoni 1 lugë gjelle sheqer tek gjysma e saj. Fërkojeni në fytyrë. Hapi...