Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: 2 receta për ujin detoks. Cila është e preferuara juaj?

2 receta për ujin detoks. Cila është e preferuara...

Për ujin detoks kemi folur edhe herë të tjera këtu në Neps.al Ai përgatitet shpejt dhe ka shumë veti të mira, veçanërisht që ju hidraton  duke larguar njëkohësisht toksinat e dëmshme nga trupi juaj. Më poshtë keni dy receta...