Pije/ RECETA

E shtuna nis siç duhet me një smoothie me banane dhe boronica

E shtuna nis siç duhet me një smoothie me banane dhe boronica

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 2
Koha e përgatitjes: 2 minuta Koha e gatimit: 2 minuta

Ingredientët

  • 1 filxhan me boronica
  • 1 banane e ngrirë
  • 1 ½ gotë me qumësht
  • 1 lugë gjelle gjalpë

Udhëzimet

1

Të gjithë përbërësit i bashkoni në një blender.

2

I përzieni për disa minuta derisa të arrini një masë kremoze dhe homogjene.

3

Shërbejeni menjëherë nëpër 2 gota dhe shijojeni smoothie-n e mëngjesit.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply