KËSHILLA

6 arsyet pse duhet të pini një gotë qumësht me shafran para se të flini

Që duhet pirë një gotë qumësht para se të flini, kjo nuk është diçka e re. Por një gotë qumësht me shafran do të ishte diçka akoma më e mirë për organizmin tuaj. Ju po pyesni veten pse, si qysh e tek…

Po ja, merrni 1 gotë qumësht, e ngrohni dhe shtoni ½ lugë kafe shafran pluhur. Konsumojeni 30 minuta ose 1 orë përpara se të flini.

Related image

Ky veprim i thjeshtë do ju shpërblejë me 6 pikat e mëposhtme:

 1. Heq toksinat e dëmshme nga trupi
 2. Sistemi i tretjes qendron i shëndetshëm
 3. Çliroheni  nga gazrat, aciditeti dhe konstipacioni (kapsllëku).
 4. Cilësia e lëkurës përmirësohet
 5. Kockat bëhet më të forta
 6. Do të bëni një gjumë më cilëso/neps.al 

You Might Also Like

16 Comments

 • Reply
  ปั้มไลค์
  19/10/2019 at 4:13 pm

  Like!! Thank you for publishing this awesome article.

 • Reply
  canadien cialis
  04/01/2020 at 12:04 pm

  Hello, thank you in spite of information! I repost in Facebook

 • Reply
  Everettquels
  10/01/2020 at 6:01 pm

  Hello, thank you looking for information! viagra for sale http://viapwronline.com I repost in Facebook.
  cheap viagra

 • Reply
  Rupa Giudig
  13/01/2020 at 8:16 am

  This is a very signal post. Thanks for posting this.

  What do you believe nearby my website: https://crearesitedeprezentarebucuresti.blogspot.com/

 • Reply
  Cristi Escobarep
  14/01/2020 at 12:00 am

  This is a to a great extent signal post. Thanks instead of posting this.

  What do you believe almost my website: https://crearesitedeprezentarebucurestix.blogspot.com/

 • Reply
  Petergrisa
  14/01/2020 at 3:28 am

  Hello, notice you http://cialisxtl.com looking in compensation facts! cialis vs viagra effectiveness
  cost of viagra 100mg walmart

 • Reply
  John Andygp
  14/01/2020 at 9:04 am

  This is a truly respected post. Thanks quest of posting this.

  What do you over about my website: agentie web design bucuresti

 • Reply
  WayneRew
  18/01/2020 at 8:30 am

  Cialis the cost of cialis 30ml liquid cialis

 • Reply
  WayneRew
  21/01/2020 at 8:16 am

  Cialis cialis online daily use cialis cost

 • Reply
  WayneRew
  26/01/2020 at 4:56 pm

  Cialis generic cialis without prescription cialis 100 mg lowest price

 • Reply
  WayneRew
  29/01/2020 at 12:52 am

  Cialis cialis 100 mg lowest price low cost cialis

 • Reply
  Robertdum
  01/02/2020 at 5:14 pm

  buy generic levitra no prescription buy viagra thailand cheapest cialis internet

 • Reply
  Robertdum
  04/02/2020 at 11:39 pm

  order cialis cheap cheapest pharmacy cialis cheapest levitra 20mg

 • Reply
  Robertdum
  08/02/2020 at 1:47 am

  buy viagra paypal cialis buy online generic best place buy cialis online uk

 • Reply
  Robertdum
  11/02/2020 at 1:55 am

  viagra dapoxetine sale generic cialis cost cheap herbal viagra pills

 • Reply
  Kniceni
  15/02/2020 at 10:00 am

  best over the counter viagra where to bay cialis (tadalafil) pills 80mg buy cialis overnight

 • Leave a Reply