Kuzhinë mesdhetare/ PËRRETH BOTES

Qofte me salsice

Qofte me salsice

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Persona: 4
Koha e përgatitjes: 20 minuta Koha e gatimit: 20 minuta

Ingredientët

 • 4 salsice
 • 1 lugë gjelle vaj ulliri
 • 1 lugë çaji qepë pluhur
 • 1 lugë çaji kripë
 • ½ lugë çaji me hudhër pluhur
 • 1 tufë koper
 • Disa gjethe sherebele të grimcuara

Udhëzimet

1

Zhvishni salsicet nga cipa dhe i grimconi më dorë. I kaloni në një enë të madhe, shtoni të gjitha erëzat dhe i trazoni mirë. Shtoni edhe vajin e ullirit.

2

Tani formoni 8-12 toptha të vegjël dhe i skuqni në një tigan me vaj të nxehtë. Skuqini mirë nga të dyja anët, derisa të marin një ngjyrë kafe.

3

Pasi të jenë gati mund t’i shijoni!

You Might Also Like

12 Comments

 • Reply
  Branden Ferrara
  04/07/2019 at 6:01 pm

  It’s a shame you don’t have a donate button! I’d without a doubt donate to this superb blog! I suppose for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will talk about this blog with my Facebook group. Talk soon!

 • Reply
  30ml liquid cialis
  03/01/2020 at 2:01 am

  Hello, recognition you in spite of facts! I repost in Facebook

 • Reply
  generic viagra
  07/01/2020 at 12:29 am

  short unit generic viagra nowhere database generic viagra sales deliberately bear generic
  viagra 100mg virtually assistant [url=http://viagenupi.com/#]viagra[/url] when job generic viagra online thus hospital http://viagenupi.com/

 • Reply
  Everettquels
  09/01/2020 at 6:46 am

  Hello, recognition you in regard to tidings! viagra for men http://viapwronline.com I repost in Facebook.
  viagra canada

 • Reply
  Cristi Giudic
  13/01/2020 at 5:08 am

  This is a truly important post. Thanks quest of posting this.

  What do you over almost my website: https://firmacrearesitewebdesign.blogspot.com/

 • Reply
  Petergrisa
  13/01/2020 at 5:39 am

  Hello, boat thanks you http://cialisxtl.com in regard to tidings! generic cialis at walgreens pharmacy
  female viagra

 • Reply
  cialis online pharmacy
  13/01/2020 at 6:59 am

  pretty tie [url=http://cialisles.com/#]cialis online pharmacy[/url] suddenly spring directly effective cialis always
  reputation cialis online pharmacy anyway question http://www.cialisles.com/

 • Reply
  viagra
  13/01/2020 at 6:26 pm

  mainly college viagra uk below double clear sugar generic viagra sales ever track absolutely fault cheap viagra usa without prescription free game [url=http://viacheapusa.com/#]viagra for sale[/url] rather reply cheap
  viagra usa without prescription ahead meat http://viacheapusa.com/

 • Reply
  John Muranoja
  13/01/2020 at 8:49 pm

  This is a truly weighty post. Thanks quest of posting this.

  What do you over nearby my website: creare site web bucuresti

 • Reply
  Johnny Giudibo
  14/01/2020 at 5:41 am

  This is a to a great extent important post. Thanks as a service to posting this.

  What do you over nearby my website: https://firmacrearesitex.blogspot.com/

 • Reply
  WayneRew
  16/01/2020 at 9:19 pm

  Cialis how does cialis work cialis canada

 • Reply
  WayneRew
  20/01/2020 at 2:34 pm

  Cialis daily use of cialis cost of cialis 20mg tablets

 • Leave a Reply