Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: e shijshme dhe plot lëng. Sallata me rukola dhe mozzarella ia vlen të provohet!

E freskët, e shijshme dhe plot lëng. Sallata me...

1.Lani mirë rukolën, e shtrydhni për t’i hequr ujin dhe e ndani me dorë në copa të cogla. 2.Prisni finokun në fileto të holla të mëdha dhe ia shtoni sipër sallatës. 3.Shtoni peston, farat e lulediellit, vajin e ullirit...