Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: aroma

Si të shpëtoni nga aroma e pakëndshme e hudhrës...

Qepa dhe hudhra preferohen nga shumë njerëz për vetitë që kanë, por aroma e tyre e pakëndshme shpesh i mban pak larg. Askush nuk do të donte të shkatërronte një takim romantik ose një intervistë pune vetëm se ka...

Si të zgjidhni vaj ulliri të mirë. 5 pika...

Vaji i ullirit është lëngu që del nga ekstrakti i ullinjve të freskët dhe pa kimikate. Ai është i pasur me acide yndyrore dhe është një komponent i rëndësishëm i dietës mesdhetare. Çfarë duhet të keni parasysh herën tjetër...