Sugjerojmë:

Arkiva e etiketave: 5 arsye përse bëni mirë të pini më shpesh çaj shafrani

5 arsye përse bëni mirë të pini më shpesh...

Shafrani i Indisë është një erëz e famshme me ngjyrë të verdhë në portokalli dhe përmban shumë përfitime shëndetësore. Antioksidanti primar në këtë erëz është kurkumeni i cili është një substancë anti-inflamatore që është përdorur për shekuj në mjekësinë...