Browsing Tag:

salca

RECETA/ Vegjetariane

Humus me avokado

Çfarë ndodh kur shija intensive e humusit me qiqra takon shijen delikate të avokados? Rezultati është një humus me avokado: një krem i shijshëm dhe i lehtë, perfekt për…