Dreka/ RECETA

Koha për të provuar disa tacos të shijshme meksikane

Tacos janë një ndër ushqimet më të njohura dhe më të shijshme meksikane. Fatmirësisht ne mund t’i provojmë këto receta të shijshme, pa u dashur të udhëtojmë shumë larg. Madje madje, mjafton të keni një smartphone nga ku mund të shkarkoni falas aplikacionin e njohur shqiptar: SnapFood.

Pasi e keni shkarkuar, regjistrohuni më të dhënat tuaja të cilat mbeten konfidenciale dhe zgjidh restorant “Prit Pak”.

Kësaj radhe ne ju sugjerojmë të provoni: “Tacos Tacolicious”. 

View this post on Instagram

Tacos tacolicius 🌮 😍😋 Kur të merr uria vonë 😋 Porosit me snapfood/ www.snapfood.al tek Prit Pak👌🏻⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ . . . Porosit për 20 sekonda ushqim online, më thjesht se kurrë 😉📲Shko te www.snapfood.al ose shkarko aplikacionin dhe shijo ushqimin e preferuar kurdo 🍕🍔🥙🌯🍝🍣 #food #foodie #foodoftheday #snapfoodlove #snapfoodaddict #foodpornshare #foodgram #foodlove #eat #pizza #snapfoodie #tasty #hungry #foodporn #tirana #albania #snapfoodal #yummy #deliciousfood #delicious #gatime #kuzhina #albanianfood #ushqim #tradicionale

A post shared by snapfood.al (@snapfood.al) on

Ato kushtojnë  700 lek dhe përmbajnë lakër të kuqe, portokall, karkalec dhe salcë kivi.

Porosia vjen në adresën tuaj nga motorristët e SnapFood në pak minuta. Pagesa bëhet cash në dorëzim./neps.al 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    ปั้มไลค์
    03/12/2019 at 1:11 pm

    Like!! I blog quite often and I genuinely thank you for your information. The article has truly peaked my interest.

  • Leave a Reply